Логитип goodnovost.info

Повені в Карпатах: ЄС активував механізм цивільного захисту на запит України

28.06.2020 11:57

ЄС активував механізм цивільного захисту у відповідь на терміновий запит України допомогти у подоланні ліквідації наслідків повеней ...

Повені в Карпатах: ЄС активував механізм цивільного захисту на запит України - фото

ЄС активував механізм цивільного захисту у відповідь на терміновий запит України допомогти у подоланні ліквідації наслідків повеней в Карпатах.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у повідомленні на сайті ЄК.

"На початку цього тижня інтенсивні дощі призвели до найбільшого затоплення на південному заході України за останні 50 років, в результаті якої постраждали кілька людей і були пошкоджені сотні будинків. Для задоволення засобів першої необхідності українські органи влади активували Механізм цивільного захисту ЄС", - йдеться у повідомленні.

Швеція негайно відреагувала та запропонувала 1,2 кілометра бар’єрів від повені, 250 шлангів та технічних експертів. Окрім шведської допомоги, Єврокомісія надає послуги з картографування постраждалих районів через супутникову систему ЄС Copernicus. "Впродовж останніх місяців спроможність цивільного захисту була під сильним тиском. Тим не менше, Європейський Союз продовжує виконувати свої зобов’язання допомагати у випадку кліматичних катастроф.

Я щиро вдячний Швеції за негайну відповідь", - сказав уповноважений з питань управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич. Зазначається, що Координаційний центр ЄС з реагування на надзвичайні ситуації постійно підтримує контакт з українською владою, щоб стежити за ситуацією та направляти подальшу допомогу на відповідні запити.

Читайте также


Новости раздела

Популярные