Логитип goodnovost.info

В Україні з 1 липня розпочнеться останній етап атестації прокурорів

28.06.2020 11:57

З 1 липня в Україні почнеться останній етап атестації прокурорів регіонального рівня, зокрема, проведення співбесіди з метою виявленн...

В Україні з 1 липня розпочнеться останній етап атестації прокурорів - фото

З 1 липня в Україні почнеться останній етап атестації прокурорів регіонального рівня, зокрема, проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, повідомила прес-служба Офісу Генерального прокурора.

"Ми продовжуємо реформу і наповнення державної установи новими кадрами. Також зараз триває робота з проведення атестації прокурорів регіонального рівня. З 1 липня розпочнеться останній етап атестації - проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, етики та чесноти. Всього до неї зараз допущено понад 2,5 тисяч осіб. Наказами Генерального прокурора утворено 13 кадрових комісій, які забезпечуватимуть проведення співбесід з прокурорами регіональних прокуратур", - йдеться в повідомленні звіту за 100 днів роботи генпрокурора. Як зазначається, після завершення атестації почнуть роботу обласні прокуратури, які будуть визначені рішенням Генпрокурора. Надалі почнеться робота з проведення атестації прокурорів місцевих прокуратур.

"Нещодавно завершили практичну підготовку в структурних підрозділах Офісу Генпрокурора кандидати через системи. Сьогодні складено рейтинг кандидатів і на його підставі прийматимуться рішення стосовно прийому нових прокурорів на роботу", - зазначено в повідомленні.

Також наголошується, що одночасно з 9 червня 2020 року в Офісі Генпрокурора почали відбір на заняття ще 100 вакантних посад прокурорів. Прийом документів триватиме до 9 липня.

Читайте также


Новости раздела

Популярные