Логитип goodnovost.info

Олексій Голобуцький: Поспішайте з’їздити до Одеси - це літо може стати останнім, коли Одеса ще буде українською і її відвідання буде безпечним

28.06.2020 13:18

Кремлівські пропагандисти взялись висміювати обурення української блогерки Олени Балаби, що в Одесі майже відсутні ресторани ч...

Олексій Голобуцький: Поспішайте з’їздити до Одеси - це літо може стати останнім, коли Одеса ще буде українською і її відвідання буде безпечним - фото

Кремлівські пропагандисти взялись висміювати обурення української блогерки Олени Балаби, що в Одесі майже відсутні ресторани чи кав’ярні з обслуговуванням українською і англійською - практично нема куди ані українцю піти, ані іноземця повести.

Багато де українську мову для персоналу взагалі забороняють: "Жах в общем, представляете, как им страшно! А я просто еще раз подчеркну, что так страдает и изнывает тот самый "прогрессивный" контингент, для которого нормально превратить в кусок фарша человека за отличное политическое мнение, который отбраковывает детей - эти низкого качества, а эти чуть качеством повыше, не считает за людей жителей Донбасса, ну а чуть что померещится - живьем жжет. Подспудно, конечно, понимая свою убогость - к "подпольному образованию" вот стремится, в схроны, как требует нутро.

Кстати, НАЗВАНИЯ ЗАВЕДЕНИЙ, ГДЕ ВСЕ ПО-УКРАИНСКИ, ГОВОРЯТ САМИ ЗА СЕБЯ - "Гречка", "Львовская Мануфактура", "Пузата хата", "Куманець", "Хмiльна Качка" - ИХ УРОВЕНЬ. Очень в "духе города", основанного Екатериной II, да и еще одному из отцов-основателей - Арману Эммануэлю дю Плесси Ришелье, то есть Дюку, взирающему на происходящее со второго люка, тоже явно "должно понравиться". Так что паника "прогрессивного контингента" ясна, ведь даже если ничего не делать с занозой - не обратиться к врачу или не намазать гнойник мазью Вишневского, ОРГАНИЗМ РАНО ИЛИ ПОЗДНО ОТТОРГНЕТ ЗАНОЗУ САМ.

Власне, чи не всі 30 років незалежності одеситів переконували, що Україна, українськість для них - це "заноза", котра рано чи пізно відвалиться і Одеса знов стане "ісконним русскім ґородом". Так, русскомірскім кретинам фіолетово, що ніякий Дюк і тим більше лярва Катерина Одеси не "засновувала", українські козаки там були задовго до того, як московити сповзли з йолкі і виповзли з болота. В них є чіткі тези для пропаганди: "Одесса - русский город".

А ще гірше, що досі, навіть на сьомому році війни, для Одеси актуальна установка "українське - другосортне, селянське". Кремлівським пропагандистам навіть не треба накидати щось нове - просто підтримувати вже наявну думку. Це при тому, що Одеса - стратегічно важливе для держави місто, вразливе для ворожих диверсій.

Але якщо київська влада продовжуватиме сидіти на шпагаті і не вживатиме жорстких заходів для закріплення українського суверенітету в Одесі в усіх сферах - освітній, культурній, туристичній, військовій - і не обламає жорстко руки шаріївцям і медведчуківцям, це нічим добрим не закінчиться. Вже після найближчих виборів ми дійсно можемо цілком легітимно отримати анклав кремлівських маріонеток, "ОНР".

Читайте также


Новости раздела

Популярные