Логитип goodnovost.info

На Запоріжжі поліцейського притягнули до відповідальності за порушення карантину

28.06.2020 17:45

У Мелітополі Запорізької області полійцейського притягнули до адміністративної відповідальності за порушення умов карантину.

На Запоріжжі поліцейського притягнули до відповідальності за порушення карантину - фото

У Мелітополі Запорізької області полійцейського притягнули до адміністративної відповідальності за порушення умов карантину.

Встановлено, що він перебував без засобів індивідуального захисту в одному з супермаркетів. Про це повідомляє поліція Запорізької області.

"Під час моніторингу засобів інформації було виявлено публікацію щодо порушення поліцейським правил карантину. Встановлено, що 19 червня, співробітник Мелітопольського відділу, старший лейтенант поліції, знаходився в одному з супермаркетів міста без засобів індивідуального захисту. Факт правопорушення зафіксували небайдужі громадяни на відео", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після виявленого факту, Головним управлінням Національної поліції в Запорізькій області призначено службове розслідування.

"За результатами зібраних матеріалів, уповноваженою особою, відповідно до ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, прийнято рішення про притягнення поліцейського до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 44-3 (Порушення правил карантину щодо людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - додали в поліції.

Читайте также


Новости раздела

Популярные