Логитип goodnovost.info

У Чехії зафіксували найбільшу щоденну кількість нових випадків коронавірусу з 8 квітня

28.06.2020 17:59

У Чехії зафіксовано 260 нових випадків коронавірусу за останню добу. Це найбільший щоденний приріст з 8 квітня.

У Чехії зафіксували найбільшу щоденну кількість нових випадків коронавірусу з 8 квітня - фото

У Чехії зафіксовано 260 нових випадків коронавірусу за останню добу. Це найбільший щоденний приріст з 8 квітня.

Про це повідомляє Європейська правда.

За даними Міністерства охорони здоров’я країни, в суботу число нових випадків захворювання було майже на 100 вище, ніж в п’ятницю. У суботу частка нових випадків коронавірусної інфекції в кількості тестів в порівнянні з п’ятницею потроїлася до 13,96 відсотка.

Кількість тестів, проведених в суботу, скоротилася приблизно вдвічі в порівнянні з більш ніж 4 300 тестами в п’ятницю - до 1 862. Загалом у країні підтвердили 11 298 випадків захворювання на COVID-19, померли 347 осіб. Як відомо, уряд Чехії швидко зреагував на початку пандемії і майже відразу після загострення закрив школи, кордони та роздрібний бізнес у середині березня. Наприкінці квітня більшість обмежень для бізнесу, окрім носіння масок у приміщенні та проведення масових заходів, були скасовані, і уряд заявив, що зосередиться на точкових карантинних заходах, відстеженні та тестуванні.

Зараження останніми днями було зосереджено у північно-східному регіоні Острава, де стався спалах серед шахтарів, а також у столиці Празі та передмісті.

Читайте также


Новости раздела

Популярные