Логитип goodnovost.info

Чубаров привітав українців з Днем Конституції

28.06.2020 20:02

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у привітанні з Днем Конституції України заявив про важливість відновленн...

Чубаров привітав українців з Днем Конституції - фото

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у привітанні з Днем Конституції України заявив про важливість відновлення територіальної цілісності країни, включно з анексованим Кримом, Севастополем і окупованими частинами Донбасу.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, яка триває понад 6 років, територіальну цілісність нашої держави порушено - окупований Крим і втрачений контроль в окремих районах Луганської та Донецької областей. Ми не дозволимо нікому - ні зовнішньому ворогу, ні внутрішнім колаборантам, ні окремим державам поставити під сумнів територіальну цілісність України і увійти у змову з Російською Федерацією, що окуповує частину території України", - підкреслив Чубаров.

За його словами, відновлення територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Автономну Республіку Крим і Севастополь, є питанням збереження і майбутнього України.

"Як вкрай важливим і визначальним для майбутнього Української держави є визначення статусу Криму як кримськотатарської національно-територіальної автономії в складі України, яке слід терміново закріпити в Конституції України. Прийміть щирі вітання з нагоди одного з найважливіших свят у нашій країні - Дня Конституції України", - наголосив він.

Читайте также


Новости раздела

Популярные