Логитип goodnovost.info

Ми могли більше, - нардепка Слуги народу про рік роботи парламенту

29.06.2020 11:43

За рік роботи Верховної Ради України ІХ скликання, в уряді Зе!Команди встигнули зробити замало.

Ми могли більше, - нардепка Слуги народу про рік роботи парламенту - фото

За рік роботи Верховної Ради України ІХ скликання, в уряді "Зе!Команди" встигнули зробити замало.

Про це в інтерв’ю програми "Перехресний допит" на 24 каналі говорила народна депутатка з партії "Слуга народу" Ірина Верещук.

"Якщо говорити про турборежим, то та можливість і та влада, яка в нас була - не була ні в кого. Ні в однієї партії в парламенті не було фракції настільки самодостатньої, щоби голосувати за закони, не звертаючись до інших фракцій. Ми цього не використали сповна. Я мушу це визнати. Ми могли більше", - заявила Верещук. Вона додала, що є низка важливих та зрозумілих законів, які ще чекають своєї черги. Наприклад, щодо підвищення соціальних стандартів, підвищення пенсій, зарплат - військовослужбовцям, державним службовцям, пенсіонерам. Крім того, нардепка вважає, що уряд має працювати без відпусток.

Оскільки через пандемію коронавірусу та вимушений карантин вони не встигають виконати план законотворчих робіт. "Я є прихильницею того, щоби ми працювали без відпусток.

Був карантин, ми не працювали в повну силу, а мали б. Я вважаю, що ми дарма їли свій хліб: ми отримували заробітну плату. Нам треба допрацювати ті дні й ті законопроєкти, які чекають своєї черги", - наголосила Верещук.

Читайте также


Новости раздела

Популярные