Логитип goodnovost.info

Адвокат Порошенка заявив, що Венедіктова підробила постанову з помилками

29.06.2020 17:42

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань переконує, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова "заднім числом" оформила постанову, яко...

Адвокат Порошенка заявив, що Венедіктова підробила постанову з помилками - фото

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань переконує, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова "заднім числом" оформила постанову, якою нібито доручила іншому прокурору вручити підозру п’ятому президенту України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Захист Порошенка зауважує, що Венедіктова та її підлеглі спочатку доводили, що така постанова не потрібна. А потім вона таки з’явилась у матеріалах справи, однак з певними порушеннями. "10 червня я написав, що генеральний прокурор Венедіктова порушила норми 110 КПК і не оформила постановою процесуальне рішення доручити здійснення повідомлення про підозру Порошенку. Нахаба з прокурорським посвідченням, що перервав допит Петра Порошенка у якості свідка, мав при собі лише не передбачений законом папірець "доручення", - написав Головань.

За його словами, прокурор не мав жодних повноважень вручати Порошенку повідомлення про підозру. Адвокат зазначив, що під час зустрічі у кабінеті Венедіктової "вся прокурорська рать" намагалася переконати адвокатів Порошенка, що жодної постанови було не потрібно: "Хай спробують заперечувати, всі ходи записані". Він також повідомив, що відповідна "постанова" згодом все ж таки з’явилась у справі.

"Однак пізніше "проффесіонали" перечитали кодекс. І постанова чарівним чином з’явилася у додатках до клопотання про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу - тримання під вартою", - зауважив Головань. Захист Порошенка вважає, що через поспіх у тексті постанови з’явилися статті КПК (109 та 382), які були закриті 25 травня: "Генеральний прокурор не тільки некомпетентна, а ще й намагається приховати некомпетентність фальсифікаціями. Чи не підстава це для негайної відставки?".

Читайте также


Новости раздела

Популярные