Логитип goodnovost.info

У Львові сталася масова бійка зі стріляниною

29.06.2020 17:40

Чоловік жорстоко побив хлопця, який під час конфлікту, захищаючись, відкрив стрілянину з вогнепальної зброї. У підсумку хлопець порани...

У Львові сталася масова бійка зі стріляниною - фото

Чоловік жорстоко побив хлопця, який під час конфлікту, захищаючись, відкрив стрілянину з вогнепальної зброї. У підсумку хлопець поранив нападника.

У Львові сталася масова бійка і стрілянина на вулиці Володимира Великого. Про це повідомив "Укрінформ" з посиланням на керівника прес-служби патрульної поліції Львова Катерину Рибій.

За її словами, правоохоронці негайно прибули за адресою і виявили групу з близько 10 осіб. Вони вказали на особу, яка, за їхніми словами, стріляла в них з предмета, схожого на пістолет, і показали одного пораненого чоловіка. У потерпілого, 25-річного чоловіка, виявили рану в ділянці живота, схожу на вогнепальну.

Крім того, за інформацією поліції, ще одна людина мала тілесні ушкодження голови, подряпані руки і ноги, її одяг був розірваний.

Біля житлового будинку правоохоронці виявили групу людей, між якими тривала суперечка. Як стало відомо, чоловік жорстоко побив хлопця, який під час конфлікту, захищаючись, відкрив стрілянину з вогнепальної зброї. У підсумку хлопець поранив нападника.

Правоохоронці викликали "швидку", і обох чоловіків негайно доставили в лікарню. Лікарі надали першу допомогу і переконалися, що життю і здоров’ю пацієнтів нічого не загрожує. Після цього обох винуватців правоохоронці супроводили під Франківське відділення поліції міста Львова для пояснень.

Слідчі вилучили гільзи з пістолета і у всіх затриманих взяли аналізи на вміст алкоголю в крові.

Читайте также


Новости раздела

Популярные