Логитип goodnovost.info

Стефанчук розповів про стосунки Єрмака і Разумкова

29.06.2020 18:13

Перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що не бачить конфлікту у стосунках між спікером парламент...

Стефанчук розповів про стосунки Єрмака і Разумкова - фото

Перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що не бачить конфлікту у стосунках між спікером парламенту Дмитром Разумковим і головою Офісу президента Андрієм Єрмаком.

Про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Розумієте, коли ми збираємося, то у нас абсолютний конструктив. У нас немає якихось питань, тому що у нас дуже обмежений час. І ми маємо за цей період часу максимально встигнути. І мені видається, що дуже багато хотіли би вбити клин між президентом і спікером, але знову ж таки ми все це бачимо. Ми бачимо штучність цих речей", - сказав Стефанчук.

Раніше ЗМІ повідомляли про конфлікт між спікером і Офісом президента. Українська правда з посиланням на "впливового депутата" зі "Слуги народу" повідомила, що в Офісі президента платять керівнику апарату Верховної Ради В’ячеславу Штучному, щоб той слідкував за діями керівника парламенту Дмитра Разумкова.

"Амбіції спікера не дають спокою Офісу президента, тож, аби контролювати дії Разумкова, на Банковій призначили "наглядача" за головою ВРУ", - писало видання.

До цього депутат зі "Слуги народу" Гео Лерос в інтерв’ю Цензор.НЕТ заявив, що голова Офісу президента Андрій Єрмак нібито вів переговори з главами парламентських фракцій, щоб організувати відставку спікера Разумкова.

Читайте также


Новости раздела

Популярные