Логитип goodnovost.info

Разумков обіцяє, що у разі потреби Рада оперативно збиратиметься навіть влітку

30.06.2020 11:32

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що ВР готова оперативно збиратися на засідання в разі потреби у літній міжсесійні...

Разумков обіцяє, що у разі потреби Рада оперативно збиратиметься навіть влітку - фото

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що ВР готова оперативно збиратися на засідання в разі потреби у літній міжсесійній період.

Про це він сказав під час Погоджувальної ради, - передає УНІАН.

Коментуючи літній міжсесійній період, Разумков зауважив: "Я розумію, що всі будуть працювати: хто в округах, якщо це мажоритарники, представники політичних партій і груп також будуть працювати на територіях. Оскільки у нас і режим коронавірусу, і режим карантину, я думаю, що дуже було б непогано, щоб весь депутатський корпус долучився до цієї роботи".

Він наголосив, що це "не проміжок часу для відпочинку, це проміжок часу, який також буде використовуватися і для безпосередньої роботи народних депутатів".

"Давайте будемо відверті: це вже початок виборчого процесу. Тому я впевнений, що всі депутати будуть знаходитися на своєму бойовому чергуванні. У випадку, якщо буде якась необхідність провести позачергову сесію, я впевнений, що депутатський корпус миттєво зреагує на таку ініціативу, якщо вона надійде від депутатського корпусу", - сказав Разумков.

Спікер нагадав, що через три дні після збору мінімум 150 підписів народних депутатів може бути скликана позачергова сесія ВР.

"Якщо будуть питання, які будуть потребувати оперативної реакції Верховної Ради, ми будемо готові це робити", - запевнив голова ВР.

Читайте также


Новости раздела

Популярные