Логитип goodnovost.info

Дейнега: Маємо витягати з ОРДЛО світоглядно наших дітей. Для багатьох з них універ - це єдиний шанс звалити від сепарів-батьків

30.06.2020 11:44

З приводу прийому у наші ВНЗ дітей з ОРДЛО. Я однозначно за. Причин декілька:

Дейнега: Маємо витягати з ОРДЛО світоглядно наших дітей. Для багатьох з них універ - це єдиний шанс звалити від сепарів-батьків - фото

З приводу прийому у наші ВНЗ дітей з ОРДЛО. Я однозначно за. Причин декілька:

  1. Це маркер. Діти, які щиро ненавидять Україну, поїдуть навчатися в Рашку. Будуть виключення, але вони лише підтвердять правило. Ми маємо витягати звідти світоглядно наших дітей. Для багатьох універ - це єдиний шанс звалити від сепарів батьків. Позбавляти їх цього шансу - злочин.

  2. Це не створить несправедливої конкуренції. Все дуже просто: їх там а). мало, б). тих, хто наважиться, ще менше, в). статистика попередніх років це підтверджує. Вони не зможуть скласти помітного впливу на конкурси.

  3. Демографія. Через війну і постійні катаклізми, через низький рівень життя і високий рівень зради наше суспільство перебуває у перманентному стресі. Стрес скорочує горизонт планування. З цього горизонту випадає усе довгострокове, наприклад, діти. Це призводить до того, що ми тупо вимираємо.

Наша нація невпинно старшає. І, хочемо ми того чи ні, нам прийдеться добирати десь робочих рук. Росія добирає в Середній Азії, Америка збирає і імпортує інтелект з усього світу, нам лишаться китайці, сирійці, африканці. На цьому фоні світоглядно наші діти з ОРДЛО виглядають дуже привабливо. Їх треба інтегрувати. Понароджувати когось заднім числом не вийде.

Віталій ДЕЙНЕГА

Читайте также


Новости раздела

Популярные