Логитип goodnovost.info

Слуга народу Третьякова відхрестилася від своїх слів про дітей низької якості

30.06.2020 16:13

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" та голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики Галина Третьякова відхрестилас...

Слуга народу Третьякова відхрестилася від своїх слів про дітей низької якості - фото

Народна депутатка від фракції "Слуга народу" та голова комітету Верховної Ради з питань соцполітики Галина Третьякова відхрестилася від своїх слів про "дітей низької якості", заявивши, що термін "якість дітей" - не її.

Про це вона заявила під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради 30 червня.

"Термін - "якість дітей" - не мій. Те, що я його використовувала в публічній площині, я вибачаюсь перед всіма українцями й тими, хто сприйняв так, що я якимось чином не хочу захищати українців. Термін не мій, його використовував Гері Беккер - нобелівський лауреат... Усі діти прекрасні, божий дар", - зазначила депутатка.

"Йдеться не про бідність, чим ви маніпулюєте. Йдеться про те, що соціальна політика повинна бути спрямована не від бідних до бідних, а від багатих до бідних. І те, що ви робите, це негідна поведінка. Жоден інформаційний кілер не переконає мене в зворотньому", - додала вона.

Також Третьякова завила, що проти неї ведеться "проплачена кампанія".

"Проти мене ведеться системна проплачена кампанія - у мене є вороги, і маємо розуміти, що це не тільки мої вороги, бо ці люди, які прагнуть за будь-яку ціну зберегти джерела свого особистого збагачення коштом іншого українця. Вони хочуть, щоб система соціального захисту залишалася такою, як і всі ці 30 років незалежності, забезпечуючи їхніх дітей і внуків розкішним життям за народний кошт", - сказала парламентарка.

Вона вважає, що ця "кампанія" свідчить про те, що "команда наступила на хвіст інтересам впливових людей", оскільки зупиняє грошові потоки із бюджету на збагачення окремих людей.

Серед таких "ворогів" Третьякова назвала Федерацію профспілок та представників старих еліт, які, з її слів, у свій час "формували ці потоки".

Раніше Галина Третьякова заявила, що безробітні народжують "дітей низької якості" та підтримала ідею стерилізації. Така заява політика обурила українців, а лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагав її відставки з посади Голови соціального комітету і складення нею депутатського мандату. Також він порівняв висловлювання Третьякової з постулатами расової теорії Гітлера.

Однак Третьякова розповіла, що не збирається йти у відставку і складати депутатський мандат.

Читайте также


Новости раздела

Популярные