Логитип goodnovost.info

Священник Юстин Бойко звернувся до Уляни Супрун через схвалення нею одностатевих шлюбів

30.06.2020 20:42

Відкритий лист-звернення до колишньої міністерки Уляни Супрун Юстин Бойко опублікував у Facebook.

Священник Юстин Бойко звернувся до Уляни Супрун через схвалення нею одностатевих шлюбів - фото

Відкритий лист-звернення до колишньої міністерки Уляни Супрун Юстин Бойко опублікував у Facebook.

Через її допис у соцмемережі, в якому Супрун пропагує одностатеві шлюби, ЛГБТ, право на усиновлення дітей в таких сім’ ях, він хоче почути пояснення, оскільки такі слова суперечать церковному вченню, а Супрун себе називала приналежною до Католицької Церкви.

Священник пише у своєму листі: "Вельмишановна Пані Уляно, прочитав Ваш допис, у якому Ви схвалюєте, а навіть пропагуєте одностатеві шлюби, право на усиновлення ними дітей, ЛГБТ, тощо. Зрештою, Ви це робите не вперше.

Що ж, демократія є демократією. Ви висловлюєтеся публічно, а я як священник і богослов зобов’язаний публічно оцінити Ваш вислів у світлі вчення Католицької Церкви.

Отож, як священник стверджую, що коли Ви публічно пишете такі речі і в той же час визнаєте свою приналежність до Католицької Церкви (наскільки я розумію до УГКЦ), то Ваші слова суперечать вченню Церкви.

Ось, що про гомосексуалізм говорить Катехизм Католицької Церкви: "2357 Гомосексуалізм означає стосунки між чоловіками або між жінками, які відчувають винятковий або переважаючий сексуальний потяг до осіб такої ж статі. Він набирав найбільш різноманітних форм упродовж століть і культур. Його психічне походження залишається загалом нез’ясованим.

Спираючись на Святе Письо, яке розглядає гомосексуальні дії як важкі спотворення (Пор. Бут. 19, 1-29; Рм. 1, 24-27; 1 Кор. 6, 9-10; 1 Тим. 1, 10.), Церковна Традиція завжди проголошувала, що "акти гомосексуалізму за самою своєю внутрішньою природою є невпорядкованими" (Конгрегація віровчення, Декл. "Persona humana", 8.).

Вони суперечать природному законові і виключають із сексуального акту дар життя.

Вони не виникають із правдивого чуттєвого і сексуального взаємодоповнення. У жодному випадку вони не можуть бути виправдані".

З огляду на це, Вам слід або ствердити, що Ви незгодні з вченням Христа і Церкви, а тому відмежовуєтеся від нього, або перепросити усіх тих християн, які мають Вас за авторитет, стверджуючи, що Ви написали це, не знаючи науки Церкви.

"Нехай буде слово ваше буде так - так; ні -- ні, а що зверх цього, те від лукавого." (Мт. 5,37)

Чекаю на Вашу реакцію!".

****

Читайте также


Новости раздела

Популярные