Логитип goodnovost.info

Саакашвілі заявив, що Грузія може зникнути, як країна

05.08.2020 01:15

Голова виконавчого комітету реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі переконаний, що його персона не зникне ...

Саакашвілі заявив, що Грузія може зникнути, як країна - фото

Голова виконавчого комітету реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі переконаний, що його персона не зникне з європейських радарів, а от Грузія з цієї точки зору знаходиться у великій небезпеці.

Про це він заявив в інтерв’ю TV Pirveli, обговорюючи майбутні вибори, - передає УНН.

"Я можу стати кандидатом на пост прем’єр-міністра в найбільшій країні Європи. Ви можете ознайомитися з українською пресою і переконатися в цьому. У мене дуже важлива роль в Україні. Тому говорити про нав’язування комусь моєї кандидатури смішно і дивно. Ми повинні говорити не про це, а про те, що Грузія зникне, як країна. Іванішвілі хотів, щоб Саакашвілі зник з світових радарів.

Я дуже чітко представлений на всіх світових радарах, а Грузії там більше немає. На відміну від провінційного політикана, моя країна стоїть вище моєї скромної персони", - заявив Саакашвілі.

Експрезидент Грузії ще раз підкреслив, що необхідно мобілізуватися і діяти швидко, щоб "покінчити" з Іванішвілі на майбутніх виборах.

Читайте также


Новости раздела

Популярные