Логитип goodnovost.info

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен

14.10.2020 10:20

Зазначимо, що зустріч відбулась за ініціативи посольства Федеративної Республіки Німеччини з метою знайомства з командо...

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні Анкою Фельдгузен - фото

Зазначимо, що зустріч відбулась за ініціативи посольства Федеративної Республіки Німеччини з метою знайомства з командою Мінмолодьспорту, а також задля обговорення питань розвитку майбутнього двостороннього співробітництва у сферах молоді та спорту.

Вадим Гутцайт проінформував про пріоритетні напрями роботи Міністерства сьогодні та подякував німецькій стороні за відкритість і готовність розвивати в подальшому двосторонню співпрацю.

"Міністерство молоді та спорту України наразі зацікавлене в інтенсифікації двостороннього співробітництва у сферах молодіжної політики, освіти, фізичної культури та спорту. Сподіваюсь, у майбутньому нас очікує активна та плідна співпраця. Окрім того, хочу подякувати німецькій стороні за надання окремих дозволів на в’їзд для наших спортсменів. Адже сьогодні українські атлети готуються до важливих спортивних змагань за кордоном, у тому числі в Німеччині" - підкреслив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Також Міністр зазначив, що Німеччина відіграє у його житті значну роль.

"Коли я був ще спортсменом, ми багато разів проводили навчально-тренувальні збори та змагання у цій країні. Німеччина для мене - це дружня держава. Тому зараз в рази приємніше мати українсько-німецьке співробітництво. Спорт та молодь - це дві складові, котрі можуть прославляти будь-яку країну", - наголосив Вадим Гутцайт.

Своєю чергою заступник Міністра молоді та спорту Марина Попатенко зауважила, що у молодіжній політиці та спортивній галузі - однаковий пріоритет.

"У такі непрості часи для нашої країни, політика миру як раз може йти від молодого покоління. Наша молодь дуже активна та сучасна. А обмінюючись досвідом, ми тільки підсилимо їх жагу до пізнання чогось нового. Питання соціальної згуртованості та посилення міжкультурного діалогу молоді є одним з пріоритетів молодіжної політики в Україні. Одним з важливих інструментів у цьому напрямі є мобільність молоді на Всеукраїнському рівні та міжнародній співпраці. Отримання досвіду та поглиблення міжкультурних зв’язків створює можливості для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні, її участі та інтеграції у суспільне життя, що є метою Концепції державної цільової соціальної програми "Молодь України" на 2021-2025 роки", - додала Марина Попатенко.

Читайте также


Новости раздела

Популярные