Логитип goodnovost.info

Перераховано перші кошти для виплат сім’ям загиблих в авіакатастрофі літака АН-26Ш

17.10.2020 10:40

Міністерство оборони перерахувало перші кошти для виплати одноразовоі" грошовоі" допомоги за віи"ськовослужбовців, загибли...

Перераховано перші кошти для виплат сім’ям загиблих в авіакатастрофі літака АН-26Ш - фото

Міністерство оборони перерахувало перші кошти для виплати одноразовоі" грошовоі" допомоги за віи"ськовослужбовців, загиблих внаслідок катастрофи літака АН-26Ш у Харківськіи" області. Понад 28 мільи"онів гривень спрямовано Сухопутнім віи"ськам Зброи"них Сил Украі"ни для розподілу по віи"ськкоматах. Наступного тижня віи"ськові комісаріати перерахують ці кошти на рахунки одержувачів допомоги.

Наразі рішення про виплати прии"нято щодо 19 загиблих курсантів Харківського Національного університету Повітряних Сил. Документи щодо них розглянуто Комісією Міноборони, протокол засідання якоі" затверджено Міністром оборони Украі"ни.

На сьогодні продовжує працювати Урядова комісія та триває робота з проведення технічного розслідування катастрофи літака АН-26Ш. Результати роботи мають бути подані Міністру оборони Украі"ни до 25 листопада.

Рішення про решту виплат буде прии"нято після остаточного офіціи"ного встановлення всіх обставин та причин авіакатастрофи.

Читайте также


Новости раздела

Популярные