Логитип goodnovost.info

Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України зустрілось з делегацією оборонного відомства Франції

17.10.2020 12:22

Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України 15 жовтня 2020 року провело офіційну зустріч з делегаціє...

Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України зустрілось з делегацією оборонного відомства Франції - фото

Керівництво Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України 15 жовтня 2020 року провело офіційну зустріч з делегацією Міністерства Зброи"них Сил Французькоі" Республіки на чолі з Директором Директорату міжнародного розвитку Головного управління з питань озброєння генерал-інженером Томасом Лорном. Делегацію супроводжував Надзвичайний і повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Ключовою темою зустрічі було обговорення питань розвитку двосторонніх відносин між країнами. Окрема увага була приділена питанням співробітництва у військово-промисловій сфері.

Під час дискусії перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко наголосив: "Україна та Франція свого часу мали достатньо високий рівень двостороннього співробітництва у військово-технічній та військово-промисловій сферах. Було ряд цікавих спільних проектів у військовій авіації та кораблебудуванні. Однак, на жаль, ця співпраця була призупинена. Сьогодні необхідно поновити та розвинути нашу співпрацю у зазначених сферах, що сприятиме подальшому поглибленню двосторонніх відносин між країнами в цілому.

В свою чергу, Томас Лорн зазначив: "Між Україною та Францією вже давно існують двосторонні відносини у військово-технічній сфері. Вони отримали новий поштовх після засідання Спільноі" міждержавноі" украі"нсько-французькоі" комісіі" в галузі озброєння і віи"ськовоі" техніки в Парижі на початку 2020 року. Наші наміри - з одного боку розвивати співпрацю з українськими підприємства, а з іншого - надавати технології, які відсутні в Україні і таким чином сприяти розвитку українських високотехнологічних галузей.

Надзвичайний і повноважний Посол Французької Республіки в Україні Етьєн де Понсен повідомив, що французька делегація під час візиту до України вже мала низку зустрічей з керівництвом Міністерства оборони України та ДК "Укроборонпром", де обговорювалися питання перспектив розвитку двосторонніх відносин у військово-технічній сфері. Пан Посол наголосив, що зараз вже триває робота над конкретними спільними проектами.

Перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко в ході зустрічі висловив вдячність Франції за підтримку України, зокрема за допомогу у сфері реформування сектору безпеки та оборони, що надавалася раніше нашій країні, а також підкреслив, що Україна зацікавлена у розвитку власних оборонних спроможностей, у тому числі шляхом трансферу технологій, створення спільних виробництв та нових сучасних технологій для розбудови національного промислового потенціалу.

Також під час зустрічі французька сторона була поінформована щодо планів Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості з реформування оборонної промисловості України, зокрема щодо створення системи корпоративного управління підприємствами галузі відповідно до міжнародних стандартів, запроваджених в країнах Європейського Союзу та НАТО.

Читайте также


Новости раздела

Популярные