Логитип goodnovost.info

Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення 1 000 000 дерев за 24 години

17.10.2020 14:07

17 жовтня Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із сином висадив у Клавдієвському лісництв...

Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення 1 000 000 дерев за 24 години - фото

17 жовтня Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський разом із сином висадив у Клавдієвському лісництві саджанці молодої сосни. Також до акції долучився перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський і представники Держлісагентства.

"Головна ідея як цієї акції, так і усіх екологічних ініціатив Міністерства - підвищити екологічну свідомість українців. Лісівники щороку висаджують близько 200 млн дерев. Тому 1 млн дерев у масштабах країни - це не так і багато. Але наша головна мета - залучити до висадки дерев якомога більше українців. Кожен учасник акції, який посадив хоч одне дерево - зробив внесок у запобігання кліматичним змінам, сприяння поглинанню вуглецю, накопичення якого в атмосфері спричиняє виникнення "парникового ефекту", - зауважив очільник Міндовкілля.

Роман Абрамовський висловив сподівання, що навіть незважаючи на сьогоднішню осінню дощову погоду, якомога більше людей долучиться до акції. Тим паче, для цього не обов’язково брати участь у локаціях, визначених організаторами. Можна просто посадити дерево у себе на подвір’ї. І таким чином стати частиною Всеукраїнського проекту.

"Разом ми встановимо український рекорд - висадимо "1000 000 дерев за 24 години", - звернувся Роман Абрамовський до екологічно активних українців.

Оголошення результатів проведення акції "1 000 000 дерев за 24 години" відбудеться на пресконференції 19 жовтня о 12:00 у бізнес-клубі "**CEO ****Club ****Ukraine**" (Бутишів провулок, 23, Київ).

Проект із озеленення України реалізується Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією "Благодійний фонд "Озеленення України".

Читайте также


Новости раздела

Популярные