Логитип goodnovost.info

Іван Лукеря: Подальша імплементація Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону дозволить вивести євроінтеграційний процес на новий рівень

22.10.2020 23:19

21 жовтня заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря взяв участь у Міністерській онлайн-зустрічі Стратегії Є...

Іван Лукеря: Подальша імплементація Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону дозволить вивести євроінтеграційний процес на новий рівень - фото

21 жовтня заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря взяв участь у Міністерській онлайн-зустрічі Стратегії ЄС для Дунайського регіону.

Представники 14 країн-учасниць Стратегії обговорили результати співпраці, подальші кроки для підвищення її ефективності та виклики на шляху сталого розвитку Дунайського регіону. Сторони приділили особливу увагу інфраструктурним, екологічним, соціально-економічним та інституційним питанням.

Заступник Міністра подякував представникам Європейського Союзу за плідну співпрацю в рамках Стратегії та підкреслив важливість для України такої платформи. Він також підкреслив, що Державна стратегія регіонального розвитку України на 2021-2027 роки містить окремий напрям розвитку української частини Дунайського регіону, який передбачає посилення співпраці з сусідніми країнами, економічний і соціальний розвиток цих територій.

"Стратегія ЄС для Дунайського регіону - це приклад успішності спільного підходом до розвитку великого макрорегіону. Для України подальша її імплементація є пріоритетним напрямком роботи, який дозволить вивести євроінтеграційний процес на новий рівень та значно покращить сусідські відносини з країнами Європейського Союзу", - зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря.

Результатом зустрічі стала спільна заява представників країн-учасниць Стратегії, в якій відзначається значний прогрес у імплементації Стратегії ЄС для Дунайського регіону та підтверджується відданість усіх учасників її цілям.

**Довідково

Країни-учасниці Стратегії пов’язані географічним простором - Дунайським регіоном, що має спільні проблеми та виклики на шляху його сталого розвитку. Українська частина Дунайського регіону охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.

Впровадження Стратегії сприяє виконанню Україною своїх зобов’язань, визначених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС. Зокрема, Стратегія сприяє виконанню міжнародних зобов’язань, взятих державами-членами ЄС та Україною у сферах судноплавства, охорони навколишнього середовища, зокрема водних екосистем, включаючи збереження живих водних ресурсів.

Читайте также


Новости раздела

Популярные