Логитип goodnovost.info

Волинські громади отримають у власність 65 тисяч гектарів сільськогосподарських земель

22.10.2020 23:20

54 територіальні громади, які були утворені у Волинській області, після 25 жовтня отримають у комунальну власність 65 тисяч гектарі...

Волинські громади отримають у власність 65 тисяч гектарів сільськогосподарських земель - фото

54 територіальні громади, які були утворені у Волинській області, після 25 жовтня отримають у комунальну власність 65 тисяч гектарів сільськогосподарських земель. Про це розповів Голова Держгеокадастру Роман Лещенко під час круглого столу за участю Президента України Володимира Зеленського та представників громад Волинської області.

"Громади отримають масиви із вже визначеними чіткими межами земельних ділянок та цільовим призначенням. У Волинській області йдеться про орієнтовно 65 тисяч гектарів. Ми передамо все, без виключень. Бо зараз маємо ситуацію, коли такі ОТГ, як Вишнівська, Колківська, Любешівська, Любомльська, Прилісненська, Цуманська, Шацька, так і не отримали землі сільськогосподарського призначення. За дивним збігом це громади з цінними рекреаційними землями та бурштиновими покладами", - зазначив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Нагадуємо, що 15 жовтня 2020 року Президент України підписав Указ щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність 1469 територіальних громад.

Читайте также


Новости раздела

Популярные