Логитип goodnovost.info

Сергіи Шкарлет: Дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму

13.01.2021 19:37

Державна служба якості освіти здіи"снить моніторинг діяльності закладів загальноі" середньоі" освіти, зокрема, щодо якості освіти пі...

Сергіи Шкарлет: Дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму - фото

Державна служба якості освіти здіи"снить моніторинг діяльності закладів загальноі" середньоі" освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанціи"ного навчання. Про це повідомив Міністр освіти і науки Украі"ни Сергіи" Шкарлет.

"Освітніи" моніторинг, зокрема і в частині дистанціи"ного навчання, заплановано Державною службою якості освіти. Хочу підкреслити, що дистанціи"не навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанціи"на освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очноі" форми навчання як розширення власних можливостеи" набуття додаткових компетенціи"", - сказав Міністр.

За словами Сергія Шкарлета, МОН намагатиметься повернути дітеи" за парти.

"Ми будемо намагатися повернути дітеи" за парти, адже учні мають соціалізуватися та отримувати повнии" комплекс необхідних знань. Проте, все буде залежати від епідеміологічноі" ситуаціі". Чим краще ми будемо дотримуватися карантинних заходів, тим швидше зможемо повернутися до повноцінного життя", - наголосив Міністр.

Окрім цього, Сергій Шкарлет зазначив, що на І квартал 2021 року передбачено аудит використання коштів субвенцій, головним розпорядником яких є МОН. Зокрема, йдеться про аудит субвенції "Нова українська школа", що буде проводити Рахункова палата України.

Також він нагадав, що для допомоги вчителям, учням та і"хнім батькам під час дистанціи"ного навчання зараз функціонує електронна платформа "Всеукраі"нська школа онлаи"н". На цей сайт завантажено 800 еталонних уроків, за допомогою яких вчитель може організувати для учнів освітніи" процес.

"Учителі, які розробляли уроки для Всеукраі"нської школи онлаи"н, прои"шли відповіднии" відбір. Матеріали були якісно та фахово перевірені за низкою параметрів. Це один із порятунків вирівнювання якості освіти", - зазначив Сергіи" Шкарлет.

Нагадаємо, що показники відвідуваності платформи "Всеукраі"нська школа онлаи"н" продовжують зростати. За першии" тиждень роботи відбулося понад 2 мільйони взаємодіи" із ресурсом. Станом на 11 січня цеи" показник сягнув 5 мільйонів.

Читайте также


Новости раздела

Популярные