Логитип goodnovost.info

Всеукраінська школа онлаин: маиже 8 млн взаємодіи з платформою з різних краін світу

13.01.2021 19:39

За час роботи Всеукраі"нської школи онлаи"н із платформою було зафіксовано 7 мільйонів 947 тисяч 351 взаємодія. Про це свідчить статистик...

Всеукраінська школа онлаин: маиже 8 млн взаємодіи з платформою з різних краін світу - фото

За час роботи Всеукраі"нської школи онлаи"н із платформою було зафіксовано 7 мільйонів 947 тисяч 351 взаємодія. Про це свідчить статистика відвідування офіціи"ного саи"ту e-school.net.ua.

Серед відвідувачів украі"нськоі" онлаи"н школи - користувачі з різних краі"н світу. Понад 20 тисяч взаємодіи" з платформою відбулося в Нідерландах, понад 17 тисяч - у США, понад 7 тисяч - у Німеччині, понад 5 тисяч - у Польщі.

Всеукраі"нську школу онлаи"н відвідують також з Великої Британіі", Туреччини та Канади.

Кількість користувачів платформи та показники і"хньої активності демонструють щоденнии" приріст. Зокрема, в перші дні посилення карантинних заходів кількість взаємодіи" з платформою зросла маи"же вдвічі порівняно з кінцем грудня, а кількість зареєстрованих користувачів збільшилася на 64% - з 36,5 до 60 тисяч (станом на 12 грудня).

А вже станом на сьогодні, 13 грудня, нараховується понад 86 тисяч (86 323) користувачів платформи.

Нагадаємо, в МОН очікують, що показники користування онлаи"н-платформою будуть зростати и" надалі. "Платформа допомагає організувати якісне дистанціи"не навчання та гарантує рівнии" доступ до навчальних матеріалів учням всієі" краі"ни, а також за і"і" межами", - зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Читайте также


Новости раздела

Популярные