Логитип goodnovost.info

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський відвідав підприємства ОПК Харківщини

04.02.2021 17:45

4 лютого Віце-прем’єр-міністр - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в рамках робочої поїздки н...

Віце-прем’єр-міністр Олег Уруський відвідав підприємства ОПК Харківщини - фото

4 лютого Віце-прем’єр-міністр - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський в рамках робочої поїздки на Харківщину побував на двох підприємствах області: ПАТ "АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних випромінювань" та ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова".

"З керівництвом Інституту обговорили низку поточних питань щодо організації взаємодії та реалізації спільних проектів з ракетно-космічної тематики. Зокрема, питання виконання завдання Президента України Володимира Зеленського щодо виведення на орбіту космічного апарата дистанційного зондування Землі "Січ-2-30" (2-1) у поточному році", - розповів Олег Уруський.

Віце-прем’єр-міністр відзначив, що науково-дослідний інститут - це провідна установа в галузі розробки, проектування та виробництва радіоелектронної техніки, зокрема наземних і бортових систем, приладів для космічних комплексів, систем високоточних траєкторних вимірювань для відпрацювання ракетно-космічної техніки, систем управління та іншого.

На ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. О. Морозова" Олег Уруський перевірив стан готовності серійного виробництва понад 70 бронетранспортерів БТР-4, зазначивши, що їх виготовлення відбувається в рамках Державного оборонного замовлення України - в інтересах ЗСУ.

"Під час візиту на підприємство в мене було два завдання: подивитися на готовність виконання державного оборонного замовлення і обговорити з фахівцями, співробітниками ті проблеми, які є на сьогодні у виробництві цієї техніки", - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Олег Уруський розповів, що під час візиту на схід, у зону проведення ООС, військові висловили йому свої зауваження щодо експлуатації цих бронетранспортерів. Сьогодні Віце-прем’єр-міністр разом із керівництвом КБ ім. О. Морозова обговорив шляхи усунення зауважень та напрями вдосконалення бронетранспортерів.

"Вважаю, що за умов належної організації роботи всіх учасників процесу виробництва вдасться вчасно виконати оборонне замовлення щодо даної техніки. Ми врешті маємо прийти до того, щоб поставлені замовником завдання виконувалися якісно та у визначений термін", - резюмував Віце-прем’єр-міністр України.

Читайте также


Новости раздела

Популярные