Логитип goodnovost.info

Прикордонники візьмуть участь в українсько-британських навчаннях COSSACK MACE - 2021

03.04.2021 22:58

Держприкордонслужба веде послідовну роботу з підвищення професійної підготовки прикордонних комендатур швидкого реагування. Одним ...

Прикордонники візьмуть участь в українсько-британських навчаннях COSSACK MACE - 2021 - фото

Держприкордонслужба веде послідовну роботу з підвищення професійної підготовки прикордонних комендатур швидкого реагування.

Одним з важливих елементів цього процесу є участь прикордонників у спільних, в тому числі, міжнародних вишколах. Серед іншого, влітку цього року Державна прикордонна служба України візьме участь в українсько-британському навчанні "COSSACK MACE - 2021", яке планується провести на базі одного з навчальних центрів Збройних Сил України.

"COSSACK MACE - 2021" мають покращити взаємосумісність між військовими формуваннями Великої Британії та України. В рамках цього міжнародного проекту передбачається спільне планування та виконання операцій батальйонно-тактичного рівня. Вишкіл дозволить покращити злагодженість дій українських військових підрозділів та підрозділів НАТО під час оборонних та наступальних операцій.

З 29 березня по 02 квітня прикордонники взяли участь у головній конференції з планування навчання, яка проходила на базі міжвидового центру підготовки підрозділів Збройних Сил України. Керівник групи планування навчання полковник Віталій Негоденко (Сухопутні війська ЗСУ) зазначив, що участь у навчаннях надасть прикордонникам можливість відпрацювати взаємодію з підрозділами НАТО та Збройними Силами України, а також покращити спроможність реагування на зміну оперативної обстановки та виникнення раптових ввідних.

Серед іншого, під час навчання "COSSACK MACE - 2021" заплановано відпрацювання взаємосумісності багатонаціональних штабів, вивчення процесу прийняття військових рішень (MDMP), проведення оборонних та наступальних операцій під керівництвом багатонаціональних штабів. Також вишкіл дозволить імплементувати найкращі практики ведення операцій з врахуванням досвіду, який українські збройні формування отримали під час проведення ООС (АТО).

Читайте также


Новости раздела

Популярные