Логитип goodnovost.info

Дмитро Кулеба обговорив з главою МЗС Грузії загострення Росією безпекової ситуації

07.04.2021 20:33

Міністр закордонних справ України провів телефонну розмову з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Грузії Давідо...

Дмитро Кулеба обговорив з главою МЗС Грузії загострення Росією безпекової ситуації - фото

Міністр закордонних справ України провів телефонну розмову з Віце-прем’єр-міністром, Міністром закордонних справ Грузії Давідом Залкаліані.

Дмитро Кулеба поінформував грузинського колегу про дестабілізуючі дії РФ, зокрема загострення Росією безпекової ситуації на сході нашої держави та в Криму.

Міністр привернув особливу увагу до небажання РФ підтвердити відданість режиму припинення вогню, активного стягування військ до кордону з Україною, інтенсивне поширення пропаганди, яка розпалює ворожнечу та спотворює дійсність.

Давід Залкаліані висловив солідарність з Україною, підтвердив незмінну підтримку Грузією її суверенітету і територіальної цілісності, наголосив на готовності його країни долучитися до міжнародної підтримки України у різних форматах для стримання російській агресії.

Глави зовнішньополітичних відомств окремо обговорили підготовку до установчого саміту Кримської платформи, проведення якого планується 23 серпня в Києві.

Дмитро Кулеба звернувся до Давіда Залкаліані з проханням сприяти неупередженому судовому розгляду справи затримання яхти з громадянами України Володимиром Дяченком і Юрієм Хомичем для їхнього якнайшвидшого звільнення.

Читайте также


Новости раздела

Популярные