Логитип goodnovost.info

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов відвідав Запорізьку область

07.04.2021 20:37

6-7 квітня Міністр розвитку громад та територій перебував з робочою поїздкою у Запорізькій області. "Запорізька область - потужни...

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов відвідав Запорізьку область - фото

6-7 квітня Міністр розвитку громад та територій перебував з робочою поїздкою у Запорізькій області.

"Запорізька область - потужний індустріально-виробничий регіон нашої країни. Історія цього регіону є основою становлення української держави", - зазначив Олексій Чернишов.

Під час поїздки Міністр ознайомився з ходом реконструкції низки закладів освіти у с.Преображенка та смт Комишуваха, а також багатофункціонального стадіону Комишуваської селищної громади Запорізького району, який є одним із об’єктів Програми Президента України "Велике будівництво".

Міністр акцентував увагу на тому, що всі об’єкти соціальної інфраструктури мають відповідати вимогами інклюзивності.

"Громада має активізуватися і виконати фронт робіт, який нагально необхідний задля забезпечення школярів умовами безбар’єрності. У продуктивній кооперації "громада-держава" проект має бути успішно завершений", - сказав Олексій Чернишов.

Міністр також оглянув будівництво автотранспортної магістралі через р.Дніпро в Запоріжжі та відвідав Центр надання адміністративних послуг Преображенської сільської громади.

Крім того, Міністр розвитку громад та територій перевірив стан реконструкції приймального відділення Запорізької обласної клінічної лікарні та ознайомився з ходом будівництва нового корпусу блоку дистанційно-променевої терапії КНП "Запорізький регіональний протипухлинний центр", який є провідною ланкою в наданні медичної допомоги онкологічним хворим усієї області.

Капітальний ремонт медзакладу був здійснений коштом ДФРР та місцевих бюджетів. Також в лікарні було встановлено перший в області лінійний прискорювач - основний елемент радіотерапії та радіохірургії, як джерело рентгенівського випромінювання.

Під час наради у Запорізькій ОДА, яка відбулася під головуванням Міністра розвитку громад та територій, обговорили ключові питання життєдіяльності регіону. Зокрема, проблематику поширення COVID-19, стан проведення вакцинації та оперативну ситуацію щодо передумов для запровадження в області "червоної зони". Також приділили увагу розгляду стану реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" та методам боротьби з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним.

Читайте также


Новости раздела

Популярные