Логитип goodnovost.info

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм за 2020 рік доступні на веб-сайтах ГРК

13.04.2021 22:11

Мінфіном проведено моніторинг дотримання головними розпорядниками коштів державного бюджету вимог Бюджетного кодексу України ...

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм за 2020 рік доступні на веб-сайтах ГРК - фото

Мінфіном проведено моніторинг дотримання головними розпорядниками коштів державного бюджету вимог Бюджетного кодексу України в частині оприлюднення звітів про виконання паспортів бюджетних програм.

Звіти про виконання паспортів бюджетних програм містять інформацію про виконання бюджетних програм у звітному періоді, у тому числі про ступінь досягнення мети, стан виконання завдань, досягнення результативних показників із відповідними поясненнями відхилень та оприлюднюються головними розпорядниками коштів державного бюджету шляхом розміщення на їх офіційних сайтах - протягом трьох робочих днів після подання річної бюджетної звітності.

На сьогодні всі головні розпорядники коштів державного бюджету розмістили звіти про виконання паспортів бюджетних програм за 2020 рік на своїх веб-сайтах (окрім ГРК, звіти яких містять інформацію з обмеженим доступом та які у процесі створення).

Ознайомитися з оприлюдненими звітами про виконання паспортів бюджетних програм за 2020 рік можна /за посиланням/.

Читайте также


Новости раздела

Популярные