Логитип goodnovost.info

Майже 2 тис. квартир отримали військовослужбовці Нацгвардії з 2015 року

17.04.2021 17:07

16 квітня у Вишгороді, неподалік розташування військової частини 3027 Національної гвардії по вулиці імені генерала Кульчицьког?...

Майже 2 тис. квартир отримали військовослужбовці Нацгвардії з 2015 року - фото

16 квітня у Вишгороді, неподалік розташування військової частини 3027 Національної гвардії по вулиці імені генерала Кульчицького, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан вручив сертифікати та ключі від нових службових квартир військовослужбовцям Національної гвардії України.

"Цієї весни 35 родин військовослужбовців зустрінуть великодні свята у своїй оселі. Ми працюємо і над розбудовою інфраструктури цього містечка. Як тільки будуть зняті карантинні обмеження, ми відкриємо фізкультурно-оздоровчий комплекс, в якому військовослужбовці та члени їх сімей зможуть займатися та відвідувати спортивні секції", - зазначив генерал-полковник Микола Балан.

Командувач НГУ подякував гвардійцям за якісне виконання своїх обов’язків та професіоналізм.

"Здоров’я вам і добробуту, гарного та комфортного проживання у нових домівках. Бажаю, щоб тут збиралися ваші близькі й дорогі люди, щоб тут проходили ваші щасливі моменти життя в колі сім’ї та друзів. Дякую за службу! Слава Україні!" - звернувся до новоселів Микола Балан.

За словами командувача НГУ, з кожним роком кількість сімей військовослужбовців Національної гвардії України, які отримують житло збільшується. У період з 2015 по 2020 рік вже майже 2000 сімей з різних регіонів України отримали житло.

Старшина Сергій Ставянко один з тих, хто сьогодні отримав житло.

"Щиро дякую керівництву військової частини, Північного територіального управління, командуванню Нацгвардії за можливість відчути себе господарем у власній оселі. Багато моїх знайомих вже отримали квартири раніше або отримують сьогодні", - каже він.

Також цього року тут розпочато будівництво дитячого дошкільного закладу, яке планується завершити до кінця наступного року.

**Довідково

Сучасний житловий будинок на 35 квартир знаходиться в місті Вишгороді на вулиці, яка має ім’я Героя України генерал-майора Сергія Петровича Кульчицького.

Будинок введений в експлуатацію в 2021 році в межах реалізації Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, посадових осіб митної служби, Міністерства внутрішніх справ та членів їх сімей. Усі квартири у ньому мають статус - службового житла. Створення фонду службового житла передбачено Законом України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Читайте также


Новости раздела

Популярные