Логитип goodnovost.info

У Софіївській громаді, що на Дніпропетровщині для мешканців віддаленого села будують нову амбулаторію

19.04.2021 18:06

У Софіївській громаді на фініші будівництво нової амбулаторії. Її зводять "з нуля" у віддаленому селі - Миколаївці. На відкритт...

У Софіївській громаді, що на Дніпропетровщині для мешканців віддаленого села будують нову амбулаторію - фото

У Софіївській громаді на фініші будівництво нової амбулаторії. Її зводять "з нуля" у віддаленому селі - Миколаївці. На відкриття сучасного медзакладу чекають понад 2 тис. місцевих. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

"Сучасні медичні послуги мають бути доступними для всіх, - підкреслив Валентин Резніченко. - Відразу в декількох куточках регіону зводимо "з нуля" амбулаторії. Все - за сучасними технологіями будівництва та енергозбереження".

Старій будівлі поліклініки Миколаївки - понад 100 років. Там давно немає води та опалення. А на аналізи доводиться їхати до Дніпра чи Софіївки. Село - найвіддаленіше у громаді. До центральної садиби - понад 30 км.

Нова амбулаторія надаватиме всі послуги "первинки", наголосила головна лікарка Софіївського центру первинної медико-санітарної допомоги Тамара Бідулько. Можна буде зробити 9 видів аналізів, тести на гепатит, коронавірус, вагітність. А ще - електрокардіограму, щеплення, обстеження.

На часі - зовнішні роботи. Будівельники мають облаштувати цоколь, зробити відмостки. Приведуть до ладу і територію навколо.

Осучаснення медичної інфраструктури Дніпропетровщини - за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Читайте также


Новости раздела

Популярные