Логитип goodnovost.info

Батькам вступников: як допомогти дитині визначитися з професією

14.06.2021 10:44

Міністерство освіти и науки України запускає серію коротких відео профорієнтацію для батьків вступников. Для того, чтобы щоб допомогти дитині визначитись із професією, батькам слід навчитись виявляти

Батькам вступников: як допомогти дитині визначитися з професією - фото

Міністерство освіти и науки України запускає серію коротких відео профорієнтацію для батьків вступников. Для того, чтобы допомогти дитині визначитись із професією, батькам слід навчитись виявляти талант, створювати розвивальне середовище и довіряти вибору дитини. Так говорить психолог Олена Любченко в першому відео "Профорієнтація: поради батькам". Переглянути його можна в розділі "Вступ 2021: Профосвіта".

"Нам важливо, чтобы учиться из раннего віку здобывали знания о світ професій, вчились аналізувати свої навички и таланти, и в старших класах могли порівняти их актуальними пропіліціції на ринку праціїм. . Однак помилково думати, как профорієнтація має відбуватись лише в закладі освіти, адже ї невід’мною части є досвід дитини, здобутий для межами школи, зокрема спілкування з батькиє. обов’язково мають розуміти, як відбувається профорієнтація, як правильно говорят про различные професии с дитиною, на то, чтобы изменить уважение, "-зазначив заступник Міністра освіти и науки Ігорбарук.

У першому відео йдеться про те, таке профорієнтація та чому вона важлива и для батьків вступников. Психолог описує основні элементы, з яких складається комплексна профорієнтація. Крім базового курсу в школі, важливими також є хобі, спілкування, подорожі. Однією из найважливых порад батькам є створення такого середовища, де дитина змогла всебічно розвиватись и контактувати с різними сферами життя.

Спікером профорієнтаційних роликів стала кандидат психологічних наук та психолог-практика Олена Любченко. Вона, зокрема, досліджує тему психології вибору, яка і і центральною в профорієнтаційному процесі.

Наступні відео про профорієнтацію будуть стосуватися особливостей вибору професії сучасним поколінням, діалогу батьків із дитиною, а також причинам їхніх конфліктів. Планується випустити 5 роликов, які публікуватимуться на страницах МОН в Facebook и YouTube раз на тиждень.

Нагадаммо, для раннего на сайте МОН було опубліковано [графік](https://gmail.us17.list-manage.com/track/click?u=cf7161388322f86bb23e61838&id=33e6d25b54&e=36e974f3d9 профильных.

Читайте также


Новости раздела

Популярные