Логитип goodnovost.info

Олексій Любченко принял участие у 23-го щоричному засіданні Ради керуючих ЧБТР

25.06.2021 16:41

Українська экономическая критика для світу, а также возможность спряжения на покращение инвестиционного климата и створення сприятливих умов для реалізації успішних проектов. Про это повідомив Перший

Олексій Любченко принял участие у 23-го щоричному засіданні Ради керуючих ЧБТР - фото

Українська экономическая критика для світу, а также возможность спряжения на покращение инвестиционного климата и створення сприятливих умов для реалізації успішних проектов. Про этот повідомив Перший віце-прем’єр-міністр-Министр экономики України Олексій Любченко під час 23-го щоричного засідання Ради керуючих Чорноморських банку реконструкції та розвитку (ЧБТР).

Сегодня, 25 июня 2021 года, Перший віце-прем’єр-міністр-Миністр економики Украины принял участие в 23-м щічном засіданні Ради керуючих Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР). Під час засідання обговорювалась довгострокова стратегическая програма ЧБТР на 2021-2030 годы, презентувався річний звіт за 2020 год, порушувалися питання пошуку новых моделей розвитку у сучасних екічних реаліях и інше.

"Пандемія COVID-19 направлена ??на развитие производственного цикла для ряда стран країн, так и для финансовых и банковских учредителей. , использование новых проектов и обучение на международных ринках капіталу ",-обозначив у вітальному слові Олексій Любченко.

Другими словами, Україна критика для співпраці та имеет перспективні галузи для розвитку и, відповідно, для инвестирования. «Україна має неабиякі можливості для розвитку бізнесу Наразі ми сформували чотири перспективні групи галузей:.. Технологічне виробництво, безпека життя, енергетична безпека і декарбонізація та реалізація регіональних проектів малого і середнього бізнесу До останньої групи можна віднести розвиток бізнесу у сільському господарстві, харчову та легку Самая ці види экономическиї производственнім станутьками роста економіки нашей державы.

Загалом в Украине Чорноморский банк реконструкции та розвитку схвалив до реалізації 52 програми на суму майже 820 млн евро. Найбилші проекти, які наразі реалізовуються: позикам Метінвесту на суму 62 млн евро, с одобрением закупки спеціалізованого обладания и обладания; позика АБ "Укргазбанк" на суму 30 миллионов евро для включения энергосбережения, включающего энергосбережение, отбеливание джерела и другого "зеленого" проекта.

Довідково **

Чорноморский банк торги и розлив (ЧБТР), произведенный в 1999 году на промышленных предприятиях зарубежных стран. Співзасновниками банку виступили 11 країн. Пріоритетними для банку є питання, що стосуються транспортных сполучень, енергетики, сільського господарства, торгівлі тощо.

Читайте также


Новости раздела

Популярные