Логитип goodnovost.info

Прем’єр-міністр відвідав Х Международный фестиваль Книжковий Арсенал

26.06.2021 16:22

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 26 июня відвідав Х Международный фестиваль "Книжковий Арсенал", трива в Киеве. Очільник Уряду поспілкувався с учасниками події та гостями, а також придбав низку

Прем’єр-міністр відвідав Х Международный фестиваль Книжковий Арсенал - фото

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 26 июня відвідав Х Международный фестиваль "Книжковий Арсенал", трива в Киеве.

Очільник Уряду поспілкувався с учасниками події та гостями, а також придбав низку книг. Серед них: "Дерев’яна монументальна архітектура Лівобережної України" (видавець Савчук О. О.), "Великая президентка маленької країни. Історія Далі Грибаускайте" (Смолипництво "Наш формат вид"), "Василь Стус. Вибрані твтво" (видавець Савчук О. О.) ")," Бунтарки. Нові жінки і модерна нація "(видавництво" Смолоскип ")," Україна. Їжа та історія "(видавництво їжак)," Чути українською "(видавництво" Віхола ")," Залі Видоалі Видоалі Лева »),« Мости замість стін »(« Видавництво Старого Лева »).

"Примно спостерігати, як українці різного віку Премють інтерес до читання. У этого контекста такі фестивалі, як Книжковий Арсенал є не лише місцем для відпочинку, але й заход, що популяризацінівініїніговітри таинформация.

Крім того, очільник Уряду принял участие в акциях Prisoners Voice и опубликовал листівку для українських політв’язнів в тимчасово окупованому Криму й у Російській Федерації.

Значительно, за счет метою підтримки книговидавной сферы в период пандемии COVID-19 державно установою Український институт книги було надано гранти институциональной підтримки для 94 видавців на загальну суму 81,461 млн грн. Це допомогло видати 2,561 млн примірників книжок.

Читайте также


Новости раздела

Популярные