Логитип goodnovost.info

Велике будівництво: У Мелитополі будують спортивный центр со льодовою ареною

02.07.2021 18:29

Новий спорткомплекс с льодовою ареню в городе Мелитополь стане одним из знаков знаков, які реалізовують в межах Програми Президента "Велике будівництво". Про его повідомив Міністр розвитку громад та

Велике будівництво: У Мелитополі будують спортивный центр со льодовою ареною - фото

Новий спорткомплекс с льодовою ареню в городе Мелитополь стане одним из знаков знаков, які реалізовують в межах Програми Президента "Велике будівництво". Про его повідомив Міністр розвитку громад и територій Олексій Чернишов під час робочої поїздки в Запорізької области.

"Плюс один спортивный" магнит "в Украине. Льодова арена в Мелитополе, варианты, стане місцем для виховання юних чемпіонів. Міністр Олексій Чернишов.

Відтак, будівництво спортивного комплексу в Мелитополе стартовало в квитні 2021 г. и знаходиться по початковому етапі. Наразі у будівлі розпочато монтаж основних колон та залізобетонних блоків.

"Держава взяли впевнения курса на оновлення, і завдяках Програмі ПРЕЗИДЕНТА "велик будівництва" краї змінюється-динамічна тот цілеспрямована Для цього використовуються різні моделі фінансування-. Зокрем, ДФРР, місцеві бюджети, бюджетите громады та міжнародне співфінансуванни",-підкреслив очільник Мінрегіон Олексого Чернишов .

Зазначимо, льодову арену у Мелітополі обладнають кімнатами для суддів, тренеров та медичногоу. Йдеться про криту будівлю, де можна буде займатися зимовими видами спорту-хокеєм и фігурним катанням-цілий рік. Також тут буде облачены в спецприемник для заточения ковзанів и місця для маломобильных групп населення. Об’єктую будьте за кошти субвенції з державного бюджета місцевим бюджетам на розвиток спортивной инфраструктуры в 2021 році. Також частково роботи фінансуються с місцевого бюджета.

Нагадамо, раніше Міністр розвитку громад и територій Олексій Чернишов обозначив, що цьогоріч до Програми Президента Украины Володимира Зеленского "Велике будівництво" включено 500 соціальних об’ктів, 80 з них-цінфраструктура.

Читайте также


Новости раздела

Популярные