Логитип goodnovost.info

Олексій Чернишов: Пологовий будинок у Мелітополі - прикладного сучасного медзакладу високого рівня

02.07.2021 19:13

В межах робочого общества до Запорожской области Минпромторг России громад и територій України Олексій Чернишов перевів низку производства медовой и общественной инфраструктуры в городе Мелитополь. "

Олексій Чернишов: Пологовий будинок у Мелітополі - прикладного сучасного медзакладу високого рівня - фото

В межах робочого общества до Запорожской области Минпромторг России громад и територій України Олексій Чернишов перевів низку производства медовой и общественной инфраструктуры в городе Мелитополь.

"Ми из командою відвідали декілька закладных медицинских, освітнього и спортивного функціонального значения Мелітополя-й якість будівельних робіт на об’єктах залишає приємні адраження. та спортивної инфраструктура у кожній громаді та кожный регионы ",-підкреслив очільник Мінрегіону Олексій Чернишов.

Насамперед Міністр Олексій Чернишов відвідав міський пологовий будинок у Мелітополі, де оновили мережі водопостачання, каналізації, електрики, опалення, вентиляціної системи и пожежної сигналізації, закупили фасадные медицинские материалы. Об’єкт реконструювали за кошти Європейского інвестиційного банку и місцевого бюджета. Щороку у пологовому будинку отримують медичну допомогу більш ніж 5000 пацієнток.

"Пологовий будинок обладнаний в соответствии с высокими стандартами-зали с ліжками-трансформерами, киснева и дихальна апаратура, двойная реанімації зі спеціальною підлогою, сучасні післяпологовідівісляпологовідідівісляпологовідівідічівідічівідівідізідізівідізівідівідівідівідвітвіпідівітвідізівідівідівідівідівітвітвітвіті". про народження ще однієї дівчинки! "-зазначив Олексій Чернишов.

Також очільник Мінрегіону відвідав загальноосвітню школу №15, де триває капітальний ремонт. Тут відновили покрівлю, харчоблок, спортивну и акты зали. Водночас замінили мережі електропостачання, водопостачання та каналізації. Наразі завершуються роботи з облачения спортивного майданчика для его гор в панну, сквош и футбольного поля с біговими доріжками. Очікується, в школу буде відкрито першого вересня цього року.

Міністр Олексій Чернишов також завітав до відновленої дитячо-юнацької школи №3. На базі школи проходять занятость за 7 видами спорту: дзюдо, гандболу, баскетболу, сумо, вільної боротьби, плавання та художньої гімнастики. Щодня тут тренуються до 400 дітей из об’єднаного Мелитопольского района.

Ремонтные роби в школах №15 и №3 финансировались в межах Надзвичайної кредитної программы для создания України. Наразные в рамках Программы в Мелитополии реалізують 15 объектов, 8 з яких вже ввели в експлуатацію.

Нагадаммо, период робочей поїздки в Запорожской области Громад и територство України Алексей Чернишов так и відвідав Льдову арену (г. Мелітополь) та первичная відіділення обланії лікарі. Водночас очільник Мінрегіону повідомив, для Запорізькій області зводять 14 об’єктів в межах Програми "Велике будівництво".

Читайте также


Новости раздела

Популярные