Логитип goodnovost.info

Міндовкілля та Світовий банк обговорили силы и співпраці в сфере защиты довкілля

02.07.2021 21:08

Правительство захвата доверенности и природных ресурсов України Роман Абрамовский провайдер онлайн-контроля за региональным директором Світового банка правого края Східної Європи Арупом Банерджі, что

Міндовкілля та Світовий банк обговорили силы и співпраці в сфере защиты довкілля - фото

Управление государственной безопасности доверенности и природных ресурсов Украины Роман Абрамовский провайдер онлайн-обработки в соответствии с региональной директивой Священного банка в правом крае компании Arupom Banerge, разработанной компанией Arupom Banerge, занимается поиском методов анализа данных в сфере захвата.

Роман Абрамовський сказав:.. " Ми раді поділейся зі Світовит банк інформаціего про ініціативи Міндовкілль Адже маємо значні напрацювання і багато планы у лісового галузі, збереженні та відновленні біорізноманіття, підтримуєма законодавчі ініціативи для зменшення промислового забруднення того покращейся якості атмосферного повітря Дякуємо для співпрацю с Банком по питанию запчастей и адаптаций до климатических змін, лісової політики, охорони Чорного моря.

Міністр розповів про головные пріоритети роботи Міндовкілля. Серед них:

  • Запросы и адаптация к философии. Україна на фінальних етапах прийняття оновленого Національно визначеного внеску до Паризької Угоди. Ми запустили систему моніторингу звітності верифікації викидів парникових газів, працю надмо над стратегію и планом дій у сфері адаптації до зміни клімату.

  • Покращення якості атмосферного повітря. Тут вже запрограммированы базовые нормы расширенных директив по системе моніторингу и управление управлением повітря, але багато роботи попереду.

  • Збереження та відновлення біоризноманіття. Міндовкілля працює над расширением територій природно-заповідного фонду и улучшением кількості новых заповідников. Торік створено 120 новых об’ктів ПЗФ, а загальна площа ПЗФ збільшилася на 26 тис. га. Роман Абрамовский детально контролирует реформы лісової галузі, ініціативі Президента України с озеленением країни и [законопроекті "Про внесение змін до деяких законодательных актов збереження лісів"](http://w1.wez1.bua2/raplda/ov. webproc4_1? pf3511 = 72200).

    «Міндовкілль очікує на схвалення Верховная Раду Україните законопроект щодо збереженний самосійними лісы той територій, важливих для біорізноманіття. Адже він необхідняя для встановлення правовиха той організаційних засад ідентифікації той збереження самосійних лісов, спрощення та стимулювання процедурите лісорозведення, забезпечення збереження лучние той степових ділянок і відображення такой даних у земельному кадастрі ".

    Аруп Банерджи висловив свої міркування щодо пріоритетние реформы у сфері захиста довкілля:..»Світовий Банк готовьего підтримувати ініціативи Міндовкілля Для нас цікаві напрямок запобіганни та адаптації до кліматичних зміны, збереженни та відновленні лісов того покращаяся якості атмосферного повітря в Україні Ми сподіваихся найближчит часом розпочать співпраего у цих напрямка та організувати проектнет підтримку України. Ми такожи вважаємы важливою політика України у сфері збереження та відновлення біорізноманіття. Наша допомоги тута може стать залучення провідний міжнародние експерт до аналіза регуляторних ініціатив Україните у цого сфері. Ми будема раді продовжить співпраего та вже офлайн обговорити усы у "Конференц-залы питань реформы".

Читайте также


Новости раздела

Популярные