Логитип goodnovost.info

С почтовой статьей в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва бюджета Миколаївської області отримали понад 103 тис. гривень

06.07.2021 17:04

З початку поточного направления на території Миколаївської области было выполнено изгнание из сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 5,2029 га земель (сільськогосподарські угіддя),

С почтовой статьей в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва бюджета Миколаївської області отримали понад 103 тис. гривень - фото

З початку поточного направления на території Миколаївської области было выполнено изгнание из сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 5,2029 га земель (сільськогосподарські угіддя), в т.ч. 0,3800 га ріллі та 4,8229 га пасовищ.

За цей період нараховано втрати сільськогосподарського виробництва у сумі 105,72 тис. гривень. Фактично до бюджетных районов надійшли кошти в сумі 103,75 тис. гривень.

Нині на специальных рахунках місцевих рад Миколаївської областной сумарно акумульовано 12,33 млн гривень. З них на обласном підпорядкування-1,49 млн грн, на рахунках в обласном підпорядкування-76,68 тис. грн, на рахунках місцевих рад-9,99 млн грн, на рахунках районных рад-777,35 тис. гривень.

** Довідково

Независимо до статті 209 Земельного кодекса України, вітрати сільськогосподарського і лісогосподарського виробницкую, увеличенную вилку сільськогосподарських, предварительных, украинских, предварительных порядков и порядков, відвідляїдляшиванів.

Кошть, що надходять у порядка відшкодуванни втрат сільськогосподарський і лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєнни земли для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорона земель відповідны до розробленьей прогр того проектов землеустроят, а такожи на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використанция этих кошек на иждивении не допускаться.

Читайте также


Новости раздела

Популярные