Логитип goodnovost.info

Прикордонний гвинтокрил підкорив Карпати

10.07.2021 09:06

Украинские прикордонники на Airbus Helicopter Н125 поехали літати над Карпатами. Трива группа по подготовке рекомендаций, яка поєднується с моніторингом кордону. Тренувальні польоти льотного складу Х

Прикордонний гвинтокрил підкорив Карпати - фото

Украинские прикордонники на Airbus Helicopter Н125 поехали літати над Карпатами. Трива группа по подготовке рекомендаций, яка поєднується с моніторингом кордону.

Торговые польоти льотного складу Харьковской и Одесскої окремих авіаційних ескадрилей Держприкордонслужби проходить в Карпатах. Зі специфікою застой новых гвинтокрилів Н125 в горах прикордонники знайомляться за наставництва Вільяма Паску, французского інструктора, представника заводу-виробника "AIRBUS".

Днями учасники тренувань здійснили повітряний моніторинг кордону з Румунією, а також облетіли найвищу вершину України-гору Говерлу. Примите участие в голосовании, чтобы сам Airbus Н125 обновил свой рекорд приземления и злету. У 2005 році вертоліт приземлився на висоті 8 848 метров на найвищій вершині земной кулі-горі Еверест. Эта карта для данного гелікоптера абсолютно комфортна, адже Н125 имеет высокие характеристики в различных текстурных умовах, зекрема, у спеку и на високогір’ї.

"Вертолит Н125 вважається найм в світі для виконання польотів, зокрема, у гірській місцевості.

Наразные прикордонники використовую два гвинтокрила Н125 от французской компании Airbus Helicopter, прибывшие в Украину в 2020 году. Уже найближчим часом с Франції мають передвигаться по новым вертольотам Airbus Н125, які поповнять авіапарк українських прикордонников. І для этих гвинтокрилических машин уже готовые инструменты, могут быть эффективны в пользу заведения повинтряного моніторингу кордону, як на рівнинных, так и на гірських ділянках.

Наявні у Держприкордонслужбі Н125 за півтора року підтвердили свою эффективність та економічність. Вони вже налітали понад 700 год и споживають значно менше палива.

Зазначимо, за работу в Держприкордонслужбі України продовжусь активна підготовка фахівців, які могуть пілотувати Airbus Н125, а такоженных механіків, здатних забезпечувать належний технічний станфективної гвинтокрилів для своей продукции.

К кінця цього року українське прикордонне відомство очікує отримати ще до десяти гелікоптерів Airbus Н125. Планується, чтобы его машини прибудуть вже из необхідним оптико-електронним обладнанням для моніторингу державного кордону и узбережжя прикордонних водой.

В рамках реалізації Угоди між Урядом України и Урядом Французской Республ щки по офіційної підтримки у створінідиної системи авіаційної безпеки и цивільной службы безопасности в заглавии України-07.06 Український Вертолет № 24 Український Вертолет № 24 Український Н125.

Зважаючи на перспективу расширения авіапарку, Держприкордонслужба запрошує пілотів, які мають бажання и спроможні охороняти український кордон на сучасних та надійних гвинтокрилах.

Читайте также


Новости раздела

Популярные