Логитип goodnovost.info

Тиждень роботи КПВВ в районеі проведення ООС

10.07.2021 09:19

За розпорядком команды Об’днаних сил на лінії розмежение всі КПВВ щодно, с 8.00 до 16.00, відкриті для пропусков. Водночас, фактичний пропуск здійснювався лише у двох з них. Російсько-окупаційні війс

Тиждень роботи КПВВ в районеі проведення ООС - фото

За розпорядком команды Об’днаних сил на лінії розмежение всі КПВВ щодно, с 8.00 до 16.00, відкриті для пропусков. Водночас, фактичний пропуск здійснювався лише у двох з них.

Російско-окупаційні війська залишають повністю заблокованими дорожными коридорами через контрольні пункты в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка».

Рух дорожнім коридором до контрольного пункту "Новотроїцьке" окупанти відкривають лише двічі на тиждень. За тиждень через КПВВ прослідували 692 громадяни и 103 транспортных засоби в бік тимчасово окупованной части Донеччини, а 959 громадян и 162 транспортных засоби-у напрямку контрольованої території.

Щоденно пропускні операції здійснювалися лише в КПВВ "Станиця Луганська". В порыве с последним пасажиропотиком понижается на 32%. Загалом військовослужбовцы Держприкордонслужби України оформили під час прямування на тимчасово окуповану територам 6 203 особи, а на контрольовану територію-6 188 осіб.

Крім того, проросійські бойовики не допустили на тимчасово окуповану територію України трьох громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Через КПВВ "Новотроїцьке" проїхали три вантажівки с гуманитарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для потребителя тимчасово окупованной територии України добавлены гігі набнічні и продукты набори. Загальна вага гуманитарної допомоги склала 58 тонн.

Нагадуємо, в периоды в Украине "зеленой" производственной системы небезпеки громадины прибувають на контроль територию без прохождения самоизоляции. А іноземцям для перетинансирования лінії розмежування необхідно меди полісичного страхування.

Водночас, обов’язковою умовою залишається проходження температурного сканирования и перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Читайте также


Новости раздела

Популярные