Логитип goodnovost.info

Легализация торговли в международных активах - необязательная складская интеграция в Украине в международной финансовой индустрии.

10.07.2021 16:45

Міністерство цифровой трансформації долучилось до спільній пробників тренінгу "Ризик-орієнтований підхід до операционной с віртуальними активами и діяльності провайдерів послуг за віртуальними актива

Легализация торговли в международных активах - необязательная складская интеграция в Украине в международной финансовой индустрии. - фото

Міністерство цифровой трансформації долучилось до спільній производственной информации тренінгу "Ризик-орінтований идхід до операционных с віртуальными активами и діяльності провайдерів послуг за віртуальними активами в офлайновом издании 9, яда в офлайновом выпуске 9", я.

Глобальная программа ООН по противодействию відмиванню кошельков (UNODC) проводит в усложненных краях світу освітні заходи оцінки и управление ризиками віртуальних активів в легализаційних операциях. Такий освітній захід заплановано провести в Україні як для приватного сектоpора, так і для державных регуляторов с метою набття практичних знань и навичок побуждения и впровадення ризик-орінтованого перехода к операции с производственными активами.

УНП ООН проведено тренінгу зумовів підтримкою України в її прагненні щодо регулирует сферию віртуальних активів с этой подальшої интеграції до международного финансового простора.

"Інтеграцая України в європейських фінансовиях простіра-це багаторівневий, динамічний і тривалий процес Зокрем, цьый процес сприятим й створення правовое поле для роботи з віртуальних активов всередині нашої країни відповіден до глобальнего тенденцого регулюваннь ринка віртуальних активов.",-наголосил заступниие директора-начальник відділу розвитку и финансовый моніторингу ринку віртуальних активів Департамента цифровой экономики Юлія Пархоменко.

Учасники навчальный тренінгу буде надано основи ризика-орієнтованый підходу щоды протидії відмиванни кошты, отриманья злочинний шлях та фінансуваннит тероризм на ринке віртуальних активов, оновлені міжнародні стандарти міжнародної групи з протидії відмиваннит гроши (FATF), принципите оподаткуванни операцій з криптоактивы, які застосовуються в різних країнах світу, наследование у розовых економіках.

Застріч представился участником Национального банка Украины, Министерства финансов Украины, Государственного банка финансового рынка Украины, Национального банка Украины и ДННУ.

Читайте также


Новости раздела

Популярные