Логитип goodnovost.info

Губернская общественная политика Украины ознайомилась с роботою Гинекологи в частном общественном захисту населения.

14.07.2021 19:09

В рамках робочої поїздки до Львівської области Міністр соціальної політики Марина Лазебна устрілася з головою Гніздичівської територіальної громади и працівниками соціальної сфери. Міністр ознайомила

Губернская общественная политика Украины ознайомилась с роботою Гинекологи в частном общественном захисту населения. - фото

В рамках робочої поїздки до Львівської области Міністр соціальної політики Марина Лазебна устрілася з головою Гніздичівської територіальної громади и працівниками соціальної сфери. Міністр ознайомилася с роботою громкоговорителей общественного охранного населення и разом с головою обговорила плани на майбутне, реалізацію завдань и цілей щодо надання якісних соціальних послуг.

С 2019 года у Гніздичівській громаді працює служба у правых дітей с правом юридичної особи. На сегодняшний день в службах у правых дітей виконавчого комітета Гніздичівської селищної ради знаходиться 12 дітей, які перебуваю у складных життвих обставин. На території громади такожопроваджено послугу патронату над дітьми. На даний час в сім’ю патронатного вихователя влаштовано 2 дітей (зіншої громади), які перебуваю у складних життвих обставинах.

Громада надає соціальні послуги громадянам які перебувають у складних життвих обставинах и потребують сторонньої допомоги. На обліку перебуваете 45 одиноких осіб, котрі потребую догляду вдома. Догляд вдома здійснюється за громадянами похилого віку, особами зінвалідністю, які не здатні до самообслуживания.

Ведеться облік сімей, які опинились в складных життвих обставинах, інформація інформація інформація інівії надходить як с державних установочных (медицинских, национальных, тощо), недержавных організацій, и так особо відадян. Гніздичівською селищною радою щорічно реалізуться програма соціальних виплатных допомог та компенсацій окремим категориям населення, якою надаються грошові допомоги незахищеним верности населення.

В 2021 году при Гніздичівськом центре по соціальних послуг створено службы перевезень "Соціальне таксі".

Читайте также


Новости раздела

Популярные